$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
Hyundai Veloster Fs, Antenna
Suits Models 12/2011 To 02/2018
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1889817 - vstock#VA13072
| SKU | TMP-1889817 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.254m |
| Shipping Height | 0.254m |
| Shipping Length | 0.635m |
| Assembled Length | 0.635m |
| Assembled Height | 0.254m |
| Assembled Width | 0.254m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review