or 4 payments of $63.25 with
Info
HYUNDAI VELOSTER 1.6 G4FJ TURBO, STARTER MOTOR
SUITS MODELS 07/2012 TO 02/2018
NOTES:
P/N 361002B502
THIS PART IS USED
Ref: #479988 (#TMP-1835500) - vstock#VA12679
| SKU | 479988 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review