or 4 payments of $27.50 with
Info
HYUNDAI TUCSON XD, BRAKE BOOSTER
SUITS MODELS 08/2004 TO 01/2010
NOTES:
WITH MASTER
THIS PART IS USED
Ref: #482998 (#TMP-1854977) - vstock#VA12933
| SKU | 482998 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review