or 4 payments of $27.25 with
Info
HYUNDAI TUCSON TL  2.0 G4NC PETROL, ENGINE ECU ONLYÂ
SUITS MODELSÂ Â 06/2015 TO 01/2021Â
THIS PART IS USED
Ref: #485858 (#TMP-1860083) - vstock#VA12950
| SKU | 485858 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review