$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
HYUNDAI TUCSONÂ TLÂ 2.0, G4NAÂ RADIATOR FAN
 PETROL
SUITS MODELSÂ 07/2015 TO 04/2017 (AUS ONLY)
THIS PART IS USED
Ref: #494857 (#TMP-1894046) - vstock#VA13355
| SKU | 494857 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review