or 4 payments of $198.00 with
Info
HYUNDAI TUCSON, LEFT REAR DOOR (NON MOULD TYPE)
SUITS MODELS 08/2004 TO 01/2010
SOLD AS SHELL ONLY. GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.Â
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: BU
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #483019 (#TMP-1854918) - vstock#VA12933
| SKU | 483019 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 1.000m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 1.000m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review