$146.00
or 4 payments of $36.50 with
Info
HYUNDAI TUCSON, LEFT FRONT DRIVESHAFT
AUTO T/M, PETROL, 2.0, FWD
SUITS MODELS 08/2004 TO 01/2010
THIS PART IS USED
Ref: #483015 (#TMP-1854911) - vstock#VA12933
| SKU | 483015 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.860m |
| Assembled Length | 0.860m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review