or 4 payments of $31.25 with
Info
HYUNDAI TUCSON, FRONT WIPER MOTOR
SUITS MODELS 08/2004 TO 01/2010
THIS PART IS USED
Ref: #483052 (#TMP-1854988) - vstock#VA12933
| SKU | 483052 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review