or 4 payments of $15.00 with
Info
 HYUNDAI SONATA THROTTLE BODY
2.5, PETROL, DN8,
SUITS MODELS 04/2020 TO 2026
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1858728 - vstock#VA12922I
| SKU | TMP-1858728 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review