or 4 payments of $337.50 with
Info
 HYUNDAI SONATA LF, AUTO TRANSMISSIONÂ
PETROL, 2.0, TURBO, 8 SPEED
SUITS MODELSÂ 08/2017 TO 01/2020
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #477086 (#TMP-1822575) - vstock#VA12594I
| SKU | 477086 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review