or 4 payments of $30.25 with
Info
HYUNDAI SANTA FE DM, LEFT FRONT HUB ASSEMBLY
DIESEL ENG TYPE
SUITS MODELS 06/2012 TO 02/2018
NOTES:
STUB/HUB/DISC
THIS PART IS USED
Ref: #483144 (#TMP-1857445) - vstock#VA12902
| SKU | 483144 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review