$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
 HYUNDAI SANTA FE DM, ANTENNA
NON NAVI TYPE
SUITS MODELS 06/2012 TO 10/2015
THIS PART IS USED
Ref: #483125 (#TMP-1857301) - vstock#VA12902
| SKU | 483125 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review