or 4 payments of $57.75 with
Info
 HYUNDAI KONA SX2,  LEFT REAR HUB ASSEMBLY
 W/ ABS SENSOR TYPE
SUITSÂ MODELSÂ Â 03/2023 TO 2026
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1901463 - vstock#VA13448
| SKU | TMP-1901463 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review