or 4 payments of $28.25 with
Info
Hyundai Ix35, Santa Fe, Sportage, Sorento, Diesel, 2.2, Alternator
Suits Ix35, Lm Series, Models 11/2009 To 01/2016
Suits Santa Fe, Cm-Dm, Models 11/2009 To 05/2015
Suits Sportage, Sl, Models, 05/2010 To 10/2015
Suits Sorento, Xm, Models 10/2009  To 12/2014
THIS PART IS USED
Ref: #497958 (#TMP-1894738) - vstock#VA13223I
| SKU | 497958 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review