or 4 payments of $23.75 with
Info
HYUNDAI IX35 LM SERIES, STEERING WHEEL
LEATHER, W/ CRUISE & RADIO & TRIP CONTROL TYPE
SUITS MODELSÂ 11/2009 TO 01/2016
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876459 - vstock#VA13119
| SKU | TMP-1876459 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review