or 4 payments of $32.50 with
Info
Hyundai Ix35 Lm Series, Accelerator Pedal Assembly
(Electronic) 2.0, G4nc, Petrol
Suits Models 06/2013 To 01/2016
THIS PART IS USED
Ref: #489326 (#TMP-1876513) - vstock#VA13119
| SKU | 489326 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review