or 4 payments of $28.50 with
Info
HYUNDAI IX35 LM, RIGHT FRONT/REAR OUTER COLOUR CODED DOOR HANDLEÂ
(NON SENSOR TYPE)
SUITS MODELS 02/2010 TO 01/2016
SUITS BOTH RIGHT FRONT AND REAR
NOTES:
RH REAR
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876396 - vstock#VA13119
| SKU | TMP-1876396 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.290m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review