or 4 payments of $28.25 with
Info
HYUNDAI IX35, KIA SPORTAGE, AIR COND COMPRESSORÂ
2.0/2.4 G4NC/G4KJ PETROL
SUITSÂ IX35Â LM SERIESÂ MODELSÂ 06/2013 TO 01/2016
SUITSÂ SPORTAGEÂ SLÂ MODELS 02/2014 TO 10/2015
NOTES:
P/N 977012Y550
THIS PART IS USED
Ref: #489305 (#TMP-1876418) - vstock#VA13119
| SKU | 489305 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review