or 4 payments of $23.75 with
Info
HYUNDAI ILOAD TQ, RIGHT REAR SLIDING DOOR
 (WITH OUT WINDOW TYPE)
SUITS MODELS 02/2008 TO 2016
NOTES:
COMPLETE DOOREXT COLOUR CODE: YAC
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1888551 - vstock#VA12930
| SKU | TMP-1888551 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review