$275.00
or 4 payments of $68.75 with
Info
HYUNDAI ILOAD TQ, RIGHT SLIDING DOOR
 NON WINDOW TYPE
SUITS MODELSÂ 11/2007 TO 03/2021
NOTES:
 Please Note, Shipment of panel items is at the customers risk.
All care is taken to package the item as best as possible but we hold
no responsibility for the freight companies handling of the item.
NOTES:
COMPLETE DOOREXT COLOUR CODE: YAC
THIS PART IS USED
Ref: #492651 (#TMP-1888551) - vstock#VA12930
| SKU | 492651 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review