or 4 payments of $29.75 with
Info
Hyundai Iload/Imax Tq, Right Side Tailgate Strut
Suits Models 11/2007 To 03/2021
THIS PART IS USED
Ref: #482401 (#TMP-1854618) - vstock#VA12878I
| SKU | 482401 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Assembled Length | 0.020m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review