or 4 payments of $27.50 with
Info
Hyundai Iload/Imax Tq, Brake Booster
 Diesel/Petrol
Suits Models 11/2007 To 03/2018
THIS PART IS USED
Ref: #482390 (#TMP-1854626) - vstock#VA12878I
| SKU | 482390 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review