$113.00
or 4 payments of $28.25 with
Info
HYUNDAI ILOAD IMAX STEERING PUMP DIESEL 2.5 TQ 571004H000 AFTERMARKET
 SUITS ILOAD IMAX DIESEL, 2.5, TQ, 11/07-ILOAD/IMAX, TQ, 11/2007 TO 03/2021  Â
QUALITY NEW AFTERMARKET PRODUCT
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-7489
| SKU | P-7489 |
| Shipping Weight | 1.9000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review