or 4 payments of $30.25 with
Info
 HYUNDAI I30 STARTER MOTOR
DIESEL, 1.6, AUTO, D4FB, GD,
SUITS MODELS 03/2012 TO 02/2017
THIS PART IS USED
Ref: #485748 (#TMP-1862880) - vstock#VA12974
| SKU | 485748 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review