or 4 payments of $67.50 with
Info
HYUNDAI I30, RIGHT FRONT SEATÂ
GD, 5DR HATCH, CLOTH, ACTIVE
SUITS MODELS 03/2012 TO 02/2017
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1898055 - vstock#VA13404
| SKU | TMP-1898055 |
| Shipping Weight | 17.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review