$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
HYUNDAI I30Â LEFT REAR HUB ASSEMBLY
PD, HATCH (S.KOREA VIN KMHH), N LINE TYPE
SUITS MODELS 03/2017 TO 12/2023
THIS PART IS USED
Ref: #484950 (#TMP-1864333) - vstock#VA12988
| SKU | 484950 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review