or 4 payments of $32.50 with
Info
 Hyundai I30 Gd, Vinyl Steering Wheel
Suits Models 03/2012 To 02/2017
Centre Section or Airbag Sold Separately
THIS PART IS USED
Ref: #496029 (#TMP-1897036) - vstock#VA12808I
| SKU | 496029 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review