or 4 payments of $65.75 with
Info
HYUNDAI I30 GD, LEFT REARÂ TAILGATE LAMPÂ GARNISHÂ
3DR/5DR HATCH
SUITS MODELS 03/2012 TO 02/2017
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1897063 - vstock#VA12808I
| SKU | TMP-1897063 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review