or 4 payments of $42.25 with
Info
HYUNDAI I30 GD, LEFT REAR DOOR REGULATOR AND MOTOR ASSEMBLY
 HATCH, (MOTOR-2 PIN)
SUITS MODELSÂ 03/2012 TO 04/2017
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876246 - vstock#VA13099I
| SKU | TMP-1876246 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review