$121.00
or 4 payments of $30.25 with
Info
 HYUNDAI I30 GD 1.8/2.0 PETROL, STARTER MOTOR
11 TEETH TYPE
SUITS MODELSÂ 03/2012 TO 02/2017
THIS PART IS USED
Ref: #484059 (#TMP-1866550) - vstock#VA13033
| SKU | 484059 |
| Shipping Weight | 5.9900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review