or 4 payments of $54.25 with
Info
HYUNDAI I30 FD WAGON, RIGHT FRONT DOOR
SUITS MODELS 02/2009 TO 04/2012
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: N5S
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #480471 (#TMP-1853729) - vstock#VA12892
| SKU | 480471 |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 3.048m |
| Shipping Height | 0.635m |
| Shipping Length | 3.048m |
| Assembled Length | 3.048m |
| Assembled Height | 0.635m |
| Assembled Width | 3.048m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review