or 4 payments of $43.75 with
Info
Hyundai I30 Fd, Steering Column
(Electronic Assist Type)
Suits Models 09/2007 To 04/2012
THIS PART IS USED
Ref: #487249 (#TMP-1873127) - vstock#VA13015
| SKU | 487249 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Assembled Length | 0.700m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.260m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review