$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
HYUNDAI I30 FD MIRROR SWITCH
MANUAL FOLD TYPE
SUITS MODELS 09/2007 TO 2012
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1896103 - vstock#VA13409
| SKU | TMP-1896103 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.060m |
| Assembled Width | 0.170m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review