or 4 payments of $18.75 with
Info
HYUNDAI I30 FD, 15 X 5.5 INCH STEEL WHEELÂ
SUITS MODELS 09/2007 TO 04/2012
NOTES:
NO TYRE (D)
THIS PART IS USED
Ref: #491654 (#TMP-1884043) - vstock#VA13285
| SKU | 491654 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review