or 4 payments of $25.75 with
Info
 HYUNDAI I30  DIESEL FD, FUEL FILLER PIPE
SUITS MODELSÂ 09/2007 TO 04/2012
THIS PART IS USED
Ref: #477699 (#TMP-1841046) - vstock#VA12778
| SKU | 477699 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review