or 4 payments of $38.50 with
Info
HYUNDAI I20 PB, STEERING RACK
SUITS MODELS 07/2010 TO 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #495712 (#TMP-1895894) - vstock#VA13253
| SKU | 495712 |
| Shipping Weight | 7.7000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 1.400m |
| Assembled Length | 1.400m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.220m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review