or 4 payments of $33.00 with
Info
HYUNDAI I20 PB, STEERING COLUMN
SUITS MODELS 07/2010 TO 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #495713 (#TMP-1895884) - vstock#VA13253
| SKU | 495713 |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Assembled Length | 0.800m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review