or 4 payments of $28.25 with
Info
HYUNDAI I20 PB, ALTERNATOR
PETROL, 1.4, G4FA,Â
SUITS MODELS 03/2012 TO 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #480882 (#TMP-1853124) - vstock#VA12864
| SKU | 480882 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review