$195.00
or 4 payments of $48.75 with
Info
Hyundai Getz, Throttle Body
Tb, 1.4/1,6,
Suits Models 10/2005 To 09/2011
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1911005 - vstock#VA13329
| SKU | TMP-1911005 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review