$124.00
or 4 payments of $31.00 with
Info
HYUNDAI ELANTRA MD, RADIATOR GRILLE
(ACTIVE/ELITE/TROPHY)
SUITS MODELS 10/2013 TO 11/2015
THIS PART IS USED
Ref: #478357 (#TMP-1845709) - vstock#VA12551
| SKU | 478357 |
| Shipping Weight | 2.9900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Assembled Length | 0.700m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review