or 4 payments of $337.50 with
Info
HYUNDAI ELANTRA  MD,  MANUAL  GEARBOX
PETROL, 1.8, G4NB, 6 SPEED
SUITS MODELSÂ Â Â 03/2011 TO 11/2015
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #492920 (#TMP-1890972) - vstock#VA13372I
| SKU | 492920 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review