or 4 payments of $32.50 with
Info
HONDA HRV, STEERING WHEEL
VINYL, RU5
SUITS MODELS 12/2014 TO 10/2021
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELYTHIS PART IS USED
Ref: #480848 (#TMP-1837532) - vstock#VA12681
| SKU | 480848 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review