or 4 payments of $33.75 with
Info
HONDA CRV RE, BRAKE BOOSTER W/ MASTER CYLINDER (P/N 01469SWAJ00)
SUITS MODELS 03/2007 TO 10/2012
NOTES:
WITH MASTER CYL
THIS PART IS USED
Ref: #489702 (#TMP-1880824) - vstock#VA13109
| SKU | 489702 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review