or 4 payments of $28.75 with
Info
HONDA CIVIC JAZZ HRV CITY,  ALTERNATOR Â
SUITS CIVIC 9TH GEN 1.8Â MODELS 02/2012 TO 04/2016
SUITSÂ JAZZÂ GK/GF 1.5Â MODELS 07/2014 TO 12/2020
SUITS HRV RU5 1.8Â MODELS 12/2014 TO 12/2021
SUITS CITY GM6Â MODELS 01/2014 TO 09/2020
NOTES:
P/N 31100R1AA01
THIS PART IS USED
Ref: #484275 (#TMP-1858044) - vstock#VA12914
| SKU | 484275 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review