$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
HONDA CIVIC 9TH GEN, LEFT GUARD  HATCH
(VIN SHHFK)
SUITS MODELSÂ 06/2012 TO 04/2016
FLARE SOLD SEPERATELY
NOTES:
FLARE SOLD SEPARATELY
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #484291 (#TMP-1858015) - vstock#VA12914
| SKU | 484291 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 1.440m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.720m |
| Assembled Length | 0.720m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 1.440m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review