or 4 payments of $32.50 with
Info
HONDA CIVIC 10TH GEN, PAIR OF TAILGATE STRUTSÂ
HATCH, NON TYPE R,
SUITS MODELS 02/2017 TO 08/2021
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1878410 - vstock#VA13159I
| SKU | TMP-1878410 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Assembled Length | 0.020m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review