or 4 payments of $28.50 with
Info
 HOLDEN TRAX TJ TAILGATE RELEASE SWITCHÂ
 (ON OUTSIDE OF TAILGATE),
SUITS MODELS 08/2013 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1875311 - vstock#VA12979
| SKU | TMP-1875311 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review