or 4 payments of $69.25 with
Info
HOLDEN TRAX  TJ SERIES, TOUCHSCREEN UNIT
EARLY TYPE
SUITS MODELSÂ 08/2013 TO 09/2016
THIS PART IS USED
Ref: #485777 (#TMP-1859316) - vstock#VA12928
| SKU | 485777 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Assembled Length | 0.570m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review