or 4 payments of $33.00 with
Info
HOLDEN TRAX TJ SERIES, LEFT REAR DOOR WINDOW
SUITS MODELSÂ 08/2013 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #485774 (#TMP-1859192) - vstock#VA12928
| SKU | 485774 |
| Shipping Weight | 2.6000kg |
| Shipping Width | 0.580m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.710m |
| Assembled Length | 0.710m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.580m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review