or 4 payments of $32.50 with
Info
HOLDEN TRAX TJ SERIES, LEATHER STEERING WHEEL
SUITS MODELSÂ 08/2013 TO 12/2020
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #485785 (#TMP-1859240) - vstock#VA12928
| SKU | 485785 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review